KONST / Litografier / Färglitografi 13327100
nr 1332 7100
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 967/1750. Motivet: 55x76 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:32:30
8/6 17:54:49
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm